RGA je vybudována v zámeckém parku vŠilheřovicích v duchu historických tradic kdy původní majitelé zámecký park doplňovali o sportovně-zábavní prostory k trávení volného času. RGA se nachází ve střední části parku a prochází kolem hlavních historických památek parku, loveckého zámečku, kašen, jezírka a vodopádu u loveckého zámečku.

RGA je veřejná 9-ti jamková akademie PAR 3, z toho většina jamek má alternativní odpaly pro případnou hru na 2 x 9 jamek. RGA má jamkoviště a odpaliště pokrytá umělým travním kobercem třetí generace, což zaručuje konstantní rychlost jamkovišť i při nepříznivých klimatických podmínkách a výrazné prodloužení golfové sezóny. RGA je vhodná pro hru jak začínajících golfových hráčů, tak pro hru pokročilých golfistů. RGA Vám díky tomu, že byl obnoven a doplněn systém osvětlení, umožňuje večerní hru.

RGA má klubovnu, recepci a sociální zázemí umístěné v šilheřovickém zámku. Recepce RGA Vám zajisí ubytování v místě i v Ostravě a zvýhodněnou hru na okolních golfových hřištích.

Zapůjčení holí a platba probíhá na Loveckém zámečku Šilheřovice. Cena jedné hry je 200 Kč.

Více informací o RGA naleznete na www.rothschildgolfacademy.cz 

 
Golfová akademie