Naše prostory jsou ideální k pořádání společenských a firemních oslav. K dispozici je saloneky s kapacitou od 10 – 50 osob, restaurace s kapacitou 40 osob a konferenční místnost až pro 70 osob. V případě velké akce lze uzavřít také celý hotel. Dle Vašeho přání zajistíme svatební hostiny a jiné rodinné oslavy jako životní jubilea, křtiny, promoce nebo smuteční hostiny. Variabilnost uspořádání sedacího nábytku poskytuje pro firmy prostory vhodné ke konání školení, schůzí, uzavírání kontraktů, předvádění nových výrobků, zboží či služeb, ale také večírků nebo rautů. K dispozici je televize a video.

Vaši oslavu nebo firemní akci připravíme dle Vašich požadavků. Rádi Vám poradíme se sestavením slavnostního menu. Vybrat si můžete nejen z pokrmů uvedených v našem jídelní lístku, ale na přání Vám připravíme i jiné speciality.

V letních měsících je k dispozici také terasa, kde podáváme speciality na grilu.

 

Otevírací doba restaurace

Otevírací doba restaurace a baru je možná na základě vzájemné domluvy s recepcí hotelu. 3 minuty chůze od hotelu Golf se nachází vynikající restaurace Lovecký zámeček (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.restauracezamecek.cz, tel.:+420 599 500 500)

Ve vesnici se nachází další 3 cenově dostupnější restaurace.

Platební karty
Přijímáme platby platebními kartami - Diners Club, EUROCARD MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron, American Express

Hotel Golf Šilheřovice - restaurace  Hotel Golf Šilheřovice - restaurace Hotel Golf Šilheřovice - restaurace Lovecký zámečekLovecký zámeček