Svatby, akce a oslavy

Svatební den je plný radosti a dojetí. Je to jeden z nejkrásnějších a nejromantičtější dnů...

Číst dál...

Park Golf Club

Park Golf Club patří mezi nejkrásnější golfové hřiště v České republice...

Číst dál...

Krytý bazén Sauna FIT

 Přijďte si ji "užít" do našeho nově zrekonstruovaného, vyhřívaného krytého bazénu...

Číst dál...

LOVECKÝ ZÁMEČEK

V okolí hotelu nalezenete mnoho míst stojících za návštěvu, např. Lovecký zámeček.

Číst dál...

hotelgolfHotel Golf v Šilheřovicích se nachází v bezprostřední blízkosti golfového hřiště o rozloze 98 hektarů. Jedná se o 18-ti jamkové golfové hřiště, které svou historií sahá až do roku 1970, kdy zde proběhl 1. ročník „Ostravského turnaje“, který přilákal celou tehdejší českou hráčskou špičku.

Hotel Golf Šilheřovice je SAMOOBSLUŽNÝ GARNI hotel, který Vám nabízí ubytování v 20 pokojích a jednom apartmánu za přijatelné ceny. Další z možností zpestření programu je možnost využití množství cyklostezek, kterými jsou Šilheřovice ajeho okolí protkány.

Hotel Golf Šilheřovice je rovněž ideálním místem pro konání svatebních hostin, rautů, firemních večírků a jiných akcí na klíč. K dispozici Vám pro tyto příležitosti bude salónek (do 50 osob), restaurace s výhledem na bazén ( do 40 oosb) nebo konferenční sál (do 55 osob).

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Rothschild Golf Academy

RGARGA je vybudována v zámeckém parku v Šilheřovicích v duchu historických tradic kdy původní majitelé zámecký park doplňovali o sportovně-zábavní prostory k trávení volného času. RGA se nachází ve střední části parku a prochází kolem hlavních historických památek parku, loveckého zámečku, kašen, jezírka a vodopádu u loveckého zámečku.

RGA je veřejná 9-ti jamková akademie PAR 3, z toho většina jamek má alternativní odpaly pro případnou hru na 2 x 9 jamek. RGA má jamkoviště a odpaliště pokrytá umělým travním kobercem třetí generace, což zaručuje konstantní rychlost jamkovišť i při nepříznivých klimatických podmínkách a výrazné prodloužení golfové sezóny. RGA je vhodná pro hru jak začínajících golfových hráčů, tak pro hru pokročilých golfistů. RGA Vám díky tomu, že byl obnoven a doplněn systém osvětlení, umožňuje večerní hru.

RGA má klubovnu, recepci a sociální zázemí umístěné v šilheřovickém zámku. Recepce RGA Vám zajisí ubytování v místě i v Ostravě a zvýhodněnou hru na okolních golfových hřištích.